top of page

Online Diyet

Online Diyetisyen Programları

Merhabalar, 

Trakya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2014 yılında mezun olduktan sonra İstanbul Beşiktaş'ta farklı sağlık kurulumlarında 3 sene boyunca diyetisyen olarak çalıştım. Ocak 2018  itibariyle ise kendi beslenme danışmanlık merkezim olan Selvi Akman Beslenme Danışmanlık Merkezi'ni açtım. 2019'da "Yetişkin Kadınların Yeme Tutumlarının ve Beslenme Alışkanlıklarının Değerlendirilmesi"  konulu tez çalışmam ile yüksek lisans eğitimimi tamamlayarak Uzman Diyetisyen ünvanını aldım.

 

Selvi Akman Beslenme Danışmanlık Merkezi çatısı altında danışanlarıma sağlıklı ve dengeli beslenme hakkında farkındalık kazandırmak en önemli hedeflerimden. Beslenme sürecine, sağlıklı beslenmeyi öğrenmek olarak bakıyorum ve moda diyetlere göre değil akademik çalışmalar ışığında sizi anlayarak, size özel danışmanlık hizmeti sunmayı doğru buluyorum.

Amacınız şok diyetlerle, çok kısa sürede kilo vermek veya sürdürülemeyecek diyetler uygulamak yerine; sürdürülebilir sağlıklı beslenmenin nasıl olması gerektiğini öğrenmek ve bunu hayat tarzınız haline getirmek ise, ücretsiz ön görüşmemiz ile tanışabiliriz.

IMG_9535.jpg
bottom of page